• Niet zomaar een club

  • PPSC 35+1

  • PPSC 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, DennisTeamspeler
    Foppen, HenryTeamspeler
    Gerlof, DennisTeamspeler
    Hlavaj, LaszloTeamspeler
    Icli, MuharremTeamspeler
    Magni, AlexanderTeamspeler
    Meijboom, ReneTeamspeler
    Putters, AndreTeamspeler
    Schoolmeesters, WalterTeamspeler
    Vrijland, Jan PieterTeamspeler
    Weijers, MarcoTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 12:00PPSC 35+1 - Zestienhoven 35+1Sportpark Thurlede
    9 mrt. 12:00KSD-Marine 35+1 - PPSC 35+1Sportpark Militaire Sportterreinen
    16 mrt. 12:00PPSC 35+1 - DSVP 35+1Sportpark Thurlede
    23 mrt. 15:00Berkel 35+1 - PPSC 35+1Sportpark Het Hoge Land
    30 mrt. 15:00Neptunus-Schiebroek 35+1 - PPSC 35+1Sportpark Neptunus-Schiebroek
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.PPSC 35+1 - RVV Overschie 35+13 - 3
    24 feb.PPSC MO15-1 - Excelsior '20 JO13-26 - 1
  • Poulestanden PPSC 35+1 ( 2e klasse 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VOB 35+11291246222428
    2TAC'90 35+21282249311826
    3DSVP 35+11073037162124
    4KSD-Marine 35+1117043529621
    5Berkel 35+11062255312420
    6PKC'85 35+2106133633319
    7Vitesse Delft 35+1124082940-1112
    8PPSC 35+183232019111
    9Soccer Boys 35+2113174537810
    10Neptunus-Schiebroek 35+1123182542-1710
    11RVV Overschie 35+1111191951-324
    12Zestienhoven 35+11110101762-453