• Niet zomaar een club

  • PPSC 35+2

  • PPSC 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alloush, RadiTeamspeler
    Appels, RemiTeamspeler
    Appels, WesleyTeamspeler
    Blommesteyn, VincentTeamspeler
    Brouw, Robbert op denTeamspeler
    Cengiz, TarikTeamspeler
    Geld, Bart van derTeamspeler
    Hulsker, ArneTeamspeler
    Jong, Patric deTeamspeler
    Kraal, StevenTeamspeler
    Meulstee, WilfredTeamspeler
    Sanches, DanielTeamspeler
    Schenk, ThierryTeamspeler
    Swart, Rob deTeamspeler
    Wark, DaniëlTeamspeler
    Wijngaarden, Boyd vanTeamspeler
    Yigit, SelatinTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 14:00CION 35+1 - PPSC 35+2Sportpark Broekpolder
    9 mrt. 12:00PPSC 35+2 - SSA/SJO Fortuna Be Quick 35+2Sportpark Thurlede
    16 mrt. 14:30Pernis 35+1 - PPSC 35+2Sportpark Pernis
    23 mrt. 14:30PPSC 35+2 - Victoria'04 35+1Sportpark Thurlede
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.PPSC 35+2 - CION 35+14 - 1
    24 feb.PPSC MO15-1 - Excelsior '20 JO13-26 - 1
    17 feb.sv Poortugaal 35+1 - PPSC 35+20 - 2
  • Poulestanden PPSC 35+2 ( 2e klasse 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pernis 35+11111007086233
    2PPSC 35+2127143123822
    3Egelantier Boys, de 35+21170443281521
    4Botlek, SC 35+1852128171117
    5CION 35+1105143529616
    6Excelsior M. 35+11050534171715
    7HBSS 35+1125073638-215
    8Victoria'04 35+1124262633-714
    9SSA/SJO Fortuna Be Quick 35+2941430201013
    10Zwaluwen 35+21110101575-603
    11sv Poortugaal 35+110019868-601