• Niet zomaar een club

  • PPSC 35+2

  • PPSC 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alloush, RadiTeamspeler
    Appels, RemiTeamspeler
    Appels, WesleyTeamspeler
    Blommesteyn, VincentTeamspeler
    Brouw, Robbert op denTeamspeler
    Cengiz, TarikTeamspeler
    Geld, Bart van derTeamspeler
    Hulsker, ArneTeamspeler
    Jong, Patric deTeamspeler
    Kraal, StevenTeamspeler
    Meulstee, WilfredTeamspeler
    Swart, Rob deTeamspeler
    Wark, DaniëlTeamspeler
    Wijngaarden, Boyd vanTeamspeler
    Yigit, SelatinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden PPSC 35+2 ( 2e klasse 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pernis 35+12018111261611055
    2Botlek, SC 35+120123569452439
    3PPSC 35+220123560402039
    4Egelantier Boys, de 35+218101760431731
    5HBSS 35+1209386459530
    6Excelsior M. 35+12092961441729
    7CION 35+12091106060028
    8SSA/SJO Fortuna Be Quick 35+21882860421826
    9Victoria'04 35+12073104261-1924
    10Zwaluwen 35+220221635122-878
    11sv Poortugaal 35+120111820125-1054