• Niet zomaar een club

  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 10:30DBGC MO13-1 - PPSC MO13-1Sportpark De Koepel
    2 mrt. 11:00VDL MO9-2 - PPSC MO9-1Sportpark VDL
    2 mrt. 11:15Zwaluwen MO15-1 - PPSC MO15-1Sportpark Zwaluwen
    2 mrt. 12:00PPSC 2 - Berkel 2Sportpark Thurlede
    2 mrt. 12:00PPSC 35+1 - Zestienhoven 35+1Sportpark Thurlede
    2 mrt. 13:00Victoria'04 6 - PPSC 5Sportpark Broekpolder
    2 mrt. 14:00CION 35+1 - PPSC 35+2Sportpark Broekpolder
    2 mrt. 14:30PPSC 1 - Egelantier Boys, de 1Sportpark Thurlede
    2 mrt. 14:30PPSC 4 - VDL 5Sportpark Thurlede
    2 mrt. 14:30PPSC MO20-1 - Barendrecht MO20-2Sportpark Thurlede
    2 mrt. 14:30Naaldwijk VR2 - PPSC VR1Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
    2 mrt. 15:00Excelsior M. 3 - PPSC 3Sportpark Excelsior Maassluis
    4 mrt. 19:00PPSC H2 - Groenoord ZVV H9Margriet (Schiedam)
    4 mrt. 21:00Groenoord ZVV H1 - PPSC H1Margriet (Schiedam)
    4 mrt. 21:00WIA H3 - PPSC H4Schuttersveld (Rotterdam)
    5 mrt. 20:00HBSS 2 - PPSC 2Sportpark Harga
    7 mrt. 22:00Groenoord ZVV H4 - PPSC H3Margriet (Schiedam)
    9 mrt. 08:30PPSC JO8-3 - DVO '32 JO8-1Sportpark Thurlede
    9 mrt. 08:30PPSC JO8-2 - 's-Gravendeel VV JO8-2JMSportpark Thurlede
    9 mrt. 08:30PPSC JO9-2 - CWO JO9-4Sportpark Thurlede
    9 mrt. 08:30PPSC MO11-1 - Die Haghe MO11-1Sportpark Thurlede
    9 mrt. 08:30PPSC MO13-1 - Ommoord, sv MO13-1Sportpark Thurlede
    9 mrt. 08:30PPSC MO9-1 - WFB JO9-4JMSportpark Thurlede
    9 mrt. 08:30VOC JO12-1 - PPSC JO12-3Sportpark VOC
    9 mrt. 08:30Kethel Spaland, vv JO12-3 - PPSC JO12-2Sportpark Willem-Alexander
    9 mrt. 08:30MVV '27 JO8-2 - PPSC JO8-1Sportpark De Commandeur
    9 mrt. 08:30LYRA MO13-1 - PPSC MO13-3Sportpark De Zweth
    9 mrt. 08:45MSV '71 JO14-1 - PPSC JO14-1Sportpark MSV'71
    9 mrt. 10:00PPSC JO12-1 - Neptunus-Schiebroek JO12-1Sportpark Thurlede
    9 mrt. 10:00PPSC JO9-1 - Hermes DVS JO9-1Sportpark Thurlede
    9 mrt. 10:00PPSC JO10-1 - Wippolder JO10-2Sportpark Thurlede
    9 mrt. 10:00PPSC MO15-3 - v.v. Hekelingen MO15-2Sportpark Thurlede
    9 mrt. 10:00SVV JO9-1 - PPSC JO9-3Sportpark Harga
    9 mrt. 10:00Spirit MO13-2 - PPSC MO13-2Sportpark Ouderkerk
    9 mrt. 10:15RKAVV MO11-1 - PPSC MO11-2Sportpark Kastelenring
    9 mrt. 10:30msv De Betrokken Spartaan JO10-2 - PPSC JO10-2Sportpark Nieuw Vreelust
    9 mrt. 12:00PPSC 35+2 - SSA/SJO Fortuna Be Quick 35+2Sportpark Thurlede
    9 mrt. 12:00PPSC VR1 - Stolwijk VR1Sportpark Thurlede
    9 mrt. 12:00PPSC 3 - DVO '32 3Sportpark Thurlede
    9 mrt. 12:00Zestienhoven 2 - PPSC 2Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
    9 mrt. 12:00KSD-Marine 35+1 - PPSC 35+1Sportpark Militaire Sportterreinen
    9 mrt. 12:00Zestienhoven MO15-2 - PPSC MO15-2Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
    9 mrt. 12:30Zwervers, IJVV de MO15-1 - PPSC MO15-1YVV De Zwervers- De Groote Stee
    9 mrt. 14:30PPSC 5 - SDV 11Sportpark Thurlede
    9 mrt. 14:30PPSC MO20-1 - SHO MO20-1Sportpark Thurlede
    9 mrt. 14:30Zestienhoven 1 - PPSC 1Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
    9 mrt. 15:45MVV '27 12 - PPSC 4Sportpark De Commandeur
    11 mrt. 19:00PPSC H1 - Groenoord ZVV H9Margriet (Schiedam)
    11 mrt. 20:00PPSC H4 - NOCKralingen H1Schuttersveld (Rotterdam)
    11 mrt. 22:00WIA H4 - PPSC H2Margriet (Schiedam)
    14 mrt. 20:00PPSC H3 - NOCKralingen H2Margriet (Schiedam)
    16 mrt. 08:30PPSC JO12-3 - Victoria'04 JO12-1Sportpark Thurlede
    16 mrt. 08:30PPSC JO8-2 - WFB JO8-2JMSportpark Thurlede
    16 mrt. 08:30PPSC JO8-1 - Hermes DVS JO8-3Sportpark Thurlede
    16 mrt. 08:30PPSC JO9-3 - Hermes DVS JO9-3JMSportpark Thurlede
    16 mrt. 08:30PPSC JO10-2 - Kethel Spaland, vv JO10-3Sportpark Thurlede
    16 mrt. 08:30PPSC MO13-2 - Zwervers, IJVV de MO13-1Sportpark Thurlede
    16 mrt. 08:30Zestienhoven JO12-1 - PPSC JO12-1Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
    16 mrt. 08:30HBSS JO9-2JM - PPSC JO9-2Sportpark Harga
    16 mrt. 09:00VDL JO8-3 - PPSC JO8-3Sportpark VDL
    16 mrt. 09:30Simonshaven JO11-2G - PPSC MO11-1Sportpark Simonshaven
    16 mrt. 10:00PPSC JO12-2 - VFC JO12-3Sportpark Thurlede
    16 mrt. 10:00PPSC MO11-2 - Loosduinen MO11-1Sportpark Thurlede
    16 mrt. 10:00PPSC MO15-1 - VOC MO15-3Sportpark Thurlede
    16 mrt. 10:00PPSC JO14-1 - Excelsior M. JO14-2Sportpark Thurlede
    16 mrt. 10:15Kethel Spaland, vv JO9-3 - PPSC JO9-1Sportpark Willem-Alexander
    16 mrt. 10:30OHVV MO15-1 - PPSC MO15-3Sportpark OHVV
    16 mrt. 10:30Binnenmaas, FC MO13-1 - PPSC MO13-1Sportpark De Lange Weide
    16 mrt. 11:00Zestienhoven JO10-2 - PPSC JO10-1Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
    16 mrt. 11:30Rijnmond Hoogvliet Sport 2 - PPSC 3Sportpark Rijnmond Hoogvliet
    16 mrt. 11:30DVV09 JO9-3JM - PPSC MO9-1Sportpark DVV '09
    16 mrt. 12:00PPSC 2 - Hermes DVS 2Sportpark Thurlede
    16 mrt. 12:00PPSC 35+1 - DSVP 35+1Sportpark Thurlede
    16 mrt. 12:00PPSC MO13-3 - Naaldwijk MO13-3Sportpark Thurlede
    16 mrt. 12:00SEP MO20-1 - PPSC MO20-1Sportpark Tanthof Zuid
    16 mrt. 12:30VDL MO11-3 - PPSC MO11-3Sportpark VDL
    16 mrt. 12:30v.v. Hekelingen MO17-1 - PPSC MO17-1Sportpark Het Spui
    16 mrt. 12:30Nieuwenhoorn JO19-1 - PPSC JO19-1Sportpark Nieuwenhoorn
    16 mrt. 13:00DSVP VR3 - PPSC VR1Sportpark De Groene Wijdte
    16 mrt. 14:00PPSC MO15-2 - Excelsior'20 MO15-1Sportpark Thurlede
    16 mrt. 14:00Hermes DVS 5 - PPSC 5Sportpark Harga
    16 mrt. 14:30PPSC 1 - Hermes DVS 1Sportpark Thurlede
    16 mrt. 14:30PPSC 4 - DVO '32 4Sportpark Thurlede
    16 mrt. 14:30Pernis 35+1 - PPSC 35+2Sportpark Pernis
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagInfo
    2 mrt.Neptunus-Schiebroek JO19-1 - PPSC JO19-12 - 4
    2 mrt.PPSC MO13-2 - DONK MO13-13 - 4
    2 mrt.Maense, FC MO15-1 - PPSC MO15-22 - 3
    2 mrt.PPSC JO12-1 - VFC JO12-22 - 2
    2 mrt.PPSC MO13-3 - Den Hoorn MO13-2 (9-tal)3 - 2
    2 mrt.PPSC MO15-3 - vv Smitshoek MO15-20 - 2
    2 mrt.PPSC MO11-2 - KMD MO11-14 - 2
    2 mrt.Blijdorp MO11-1 - PPSC MO11-36 - 1
    2 mrt.Steeds Hooger JO12-1 - PPSC JO12-37 - 1
    2 mrt.VDL JO12-1 - PPSC JO12-22 - 4
    2 mrt.PPSC MO11-1 - Hermes DVS JO11-32 - 0
    2 mrt.PPSC JO14-1 - CWO JO14-12 - 5
    29 feb.PPSC H3 - WIA H12 - 11
    28 feb.PPSC MO15-3 - Rozenburg MO15-10 - 1
    28 feb.SHO MO17-2 - PPSC MO17-14 - 4
    26 feb.PPSC H4 - WIA H24 - 12
    26 feb.PPSC H2 - Groenoord ZVV H20 - 6
    26 feb.PPSC H1 - WIA H415 - 5
    24 feb.Rotterdam United 1 - PPSC 11 - 2
    24 feb.PPSC 5 - Excelsior'20 56 - 5
    24 feb.PPSC 35+1 - RVV Overschie 35+13 - 3
    24 feb.PPSC 3 - Maense, FC 41 - 5
    24 feb.PPSC 35+2 - CION 35+14 - 1
    24 feb.S.V. Den Hoorn JO19-2 - PPSC JO19-11 - 1 (2 - 4)
    24 feb.Blijdorp VR2 - PPSC VR10 - 2
  • Trainingsschema seizoen 2023-2024